Naše nabídka

Svatební Veletrh - vstup dospělý

Srdečně vás zveme na jedinečný Svatební veletrh u nás ve Squash Caffe Třinec. Těšit se můžete na přehlídku svatebních šatů a společenských šatů, taneční vystoupení, kadeřnice, kosmetičky, líčení, dorty, koláčky, prstýnky, květiny, degustace vín, malování Hennou.....dětský koutek.. Děti vstup zdarma. 

70,00 Kč

    Z celého srdíčka vás všechny zdravím. Mé jméno je Jana Novosadová Pocházím z krásného Halenkova a jsem majitelkou Svatebních salonů Jana jak na Halenkově tak v Rožnově pod Radhoštěm a zanedlouho i ve Vsetíně...Salony provozují již 2rokem .Svou práci mám velmi ráda a dělám ji srdcem a láskou. Ve Svatebním salonu Jana nabízím nádherné svatební šaty od vel 34-uni size... Velké množství společenských šatů, šaty pro družičky i ke svatému přijímání. Připravuji svatební i květinové výzdoby, zdobím .slavobrány, hexagony, fotokoutky, koordinuji svatby a mnohem více.. Také nabízím společenské a svatební účesy, líčení. Mám za sebou své vlastní přehlídky . Svou účast jsem měla letos velmi úspěšnou na Svatebním veletrhu v Ostravě. Ráda za vámi do Třince s přehlídkou zavítám ať víte co vás u mne v Salonech Jana čeká web: Svatby s Janou fb: Svatební salon Janai nstagram :Salon Jana

    Ahoj jmenuji se Lucie Nogawczyková a jsem vášnivá kosmetička a kosmetická poradkyně, která se zcela oddává péči o pleť a krásu žen. S mými znalostmi a dovednostmi v oblasti kosmetiky a péče o pleť se snažím nejenom líčit, ale také radit ženám, jak správně pečovat o svou pleť a dosáhnout optimálního vzhledu. Každá žena má jedinečný typ pleti a potřeby, a proto se snažím poskytnout individuální a personalizovanou péči. S úctou k individuálním preferencím a životnímu stylu mé klientky, pracuji na vytvoření péče, která nejenom zdůrazňuje jejich přirozenou krásu, ale také podporuje zdraví jejich pleti. Mým cílem není jenom poskytovat kosmetické služby, ale také vzdělávat a informovat ženy o nejnovějších trendech v kosmetice, o péči o pokožku a o správných produktech pro každý typ pleti. Chci, aby mé klientky odcházely nejenom s krásně nalíčenou pletí, ale také s vědomím, jak správně pečovat o svou pleť i doma a dosáhnout dlouhodobých výsledků. S láskou a oddaností ke své profesi, se snažím poskytovat nejenom kosmetické služby, ale také podporu a povzbuzení pro ženy, aby se cítily sebevědomě a krásně ve své vlastní kůži. 

    Nejprve bych se rád představil. Mé jméno je Dominik Kolář. Pokud mě někdo ještě nezná, tak vlastním taneční školu Latino Dance. Jsem choreograf, lektor, Pro - Am (Profesionál - Amatér) a Wedding Teacher (Svatební učitel), který se specializuje na latinskoamerické tance. Učím jak na území ČR, tak na Slovensku. Jsem rovněž organizátorem tanečních víkendů v České republice. Níže zasílám odkaz na promo video tanečního víkendu 2024, který se bude konat 17. - 19. 5. 2024 a zároveň odkaz na mé webové stránky, kde taktéž naleznete obchodní partnery, se kterými spolupracuji, vč. zahraničních lektorů.